Ми використовуємо файли cookie, щоб ви могли зручно користуватися нашими послугами. Продовжуючи, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
  • БЕЗПЕЧНЕ БРОНЮВАННЯ
  • ШИРОКИЙ ВИБІР
  • БЕЗПЕЧНІ ПЛАТЕЖІ
Докладніше »

Завжди отримуйте останні новини та пропозиції від компанії Gotogate.

Для підписки введіть адресу вашої електронної пошти.

Ласкаво просимо у Gotogate — дешеві авіаквитки по всьому світу


Нашою метою є пропонувати нашим клієнтам найдешевші рейси шляхом порівняння цін на авіаквитки від 650 авіакомпаній-партнерів. Завдяки Gotogate ви зможете легко і надійно шукати, бронювати та оплачувати авіаквитки й подорожі у будь-який куточок світу. Ми пропонуємо вам 240 000 готелів та місць для відпочинку на вибір, а також оренду автомобілів будь-яких моделей у будь-якому ціновому діапазоні.

Щодня ми заповнюємо 70 літаків Boeing 737

Gotogate є частиною компанії Scanworld Travelpartner AB, що належить Etraveli AB (publ), одному з п'яти найбільших авіатуристичних онлайн-агентів у Європі. Компанія надає свої послуги у 46 країнах. У 2015 році компанія Etraveli обслужила 3,5 млн. клієнтів та продала 2 млн. турів, таким чином заповнюючи 70 літаків Boeing 737 кожного дня. Група має широкий досвід у галузі та веде діяльність своєї туристичної агенції з 1989 року як одна з перших туристичних Інтернет-компаній у Скандинавії.

Надійний вибір

Ви можете безпечно здійснювати у нас покупки, оскільки ми використовуємо найвищий доступний стандарт шифрування для безпечної обробки даних і платежів для уникнення неавторизованого доступу до ваших особистих даних.

Чистий прибуток Etraveli за останні п'ять років зріс від 3 млрд. до 12,3 млрд. шведських крон за рік, що еквівалентно середнього щорічному зросту на 23 відсотків.

Наші співробітники мають сертифікати IATA та володіють відмінним рівнем експертних знань у туристичній галузі.

Зробіть НАДІЙНИЙ ВИБІР та бронюйте квитки разом із Gotogate - детальніше тут.

Вся реклама на цьому сайті керується компанією Scanworld Travelpartner AB.

Забронюйте квитки на наступну подорож разом із нами!

Header
Subject
Body
Footer
","showCloseIcon":true,"copiedContentStyle":"undefined","title":"Зачекайте...","picture":"/v/571/109636/layout/a/image/animation/loading_progress.gif","height":"auto"} || undefined; (function() { var p; if (progressDialogData) { for (p in progressDialogData) { if (p === "width") {progressDialogData[p] = parseAutoInt(progressDialogData[p])} if (p === "height") {progressDialogData[p] = parseAutoInt(progressDialogData[p])} if (progressDialogData[p] === "undefined") {progressDialogData[p] = undefined;} if (progressDialogData[p] === "null") {progressDialogData[p] = null;} } if (progressDialogData.picture && cacheImage) { cacheImage(progressDialogData.picture); } } function parseAutoInt(val) {/* jquery dialog can take a number or "auto" */ return val === "auto" ? "auto" : parseInt(val); } }()); //]]>