Контактні дані

Вітаємо! Чи ми можемо допомогти вам?

Ця сторінка містить відповіді на всі часті запитання. Бажаєте зв’язатися із нами електронною поштою? Виберіть заголовок, а потім натисніть кнопку «Написати до служби підтримки клієнтів». Заповніть контактну форму, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

У розділі Мої бронювання ви можете:  

Our contact centres in India are severely affected by the government lockdown declared recently, this restricts our ability to effectively service our customers and you might not be able to get in touch with us. Please only contact us if your departure is within the next 6 days.

We assure you that we are working 24/7 to restore our customer service as soon as possible and make it easy for you to manage your travel.

Зараз ми отримуємо безпрецедентну кількість дзвінків та електронних повідомлень. Якщо у Вас є активний запит на надання обслуговування, просимо Вас не дзвонити та не надсилати електронні повідомлення, адже це зробить наші черги обслуговування довшими. Ми опрацьовуємо всі запиту в порядку їх надходження і проінформуємо Вас як тільки в нас буде інформація щодо Вашого запиту. На даний момент час опрацювання запитів по деякими авіакомпаніям становить від 6 до 8 тижнів. Приносимо наші вибачення за незручності спричинені цією ситуацією та запевняємо Вас, що ми робимо все можливе аби опрацювати всі запити якомога швидше.

Ми рекомендуємо Вам перевірити інформацію на веб-сайті авіакомпанії щодо повернення коштів та змін.
Для отримання додаткової інформації щодо коронавірусу, будь ласка, скористайтесь цим посиланням.
Дякуємо за розуміння.

Header
Subject
Body
Footer