Gotogate

Захист на випадок скасування

Компанія Gotogate рекомендує під час бронювання придбати захист від скасування.

Примітка. Ми маємо два різних способи захисту від анулювання. Для отримання детальних відомостей див. квитанцію або читайте більше тут.

1) Подорож, придбана 4 липень 2019 року або пізніше — страхування від анулювання XCover. Дізнайтеся більше в повідомленні електронної пошти щодо страхування або читайте більше тут
2) Подорож, придбана раніше 4 липень — читайте тут:

Захисту покриття передбачене, якщо з поважних причин клієнт (або його попутник чи близький родич) не зможете здійснити подорож через гостре захворювання, травмування або смерть. Термін "близький родич" у цьому контексті означає чоловіка, дружину, дітей, онуків, рідних братів або сестер, батьків, бабусь і дідусів, батьків чоловіка або дружини, особу, з якою захищеная сторона проживає як подружжя, або одного з попутників у вашому бронюванні. Термін "гостре захворювання" позначає захворювання, про виникнення якого вам було невідомо, не могло бути відомо або ви не повинні були знати під час замовлення подорожі. Цей випадок необхідно підтвердити шляхом надання компанії Gotogate дійсної медичної довідки. Існують певні виключення стосовно того, коли захист від скасування вважається недійсною.

Додаткові відомості див. у розділі умови подорожування »

  • Придбання захист від скасування здійснюється під час бронювання.
  • Скасування повинне здійснюватися не пізніше двох годин до початку рейсу відправлення. У разі скасування пізніше зазначеного терміну повернення коштів не передбачене.
  • Захист від скасування вважається дійсною лише разом із медичною довідкою від лікаря компанії Gotogate. Вона направляється нам протягом п'яти робочих днів з моменту скасування. Медична довідка заповнюється лікарем управління соціального страхування. У довідці повинні бути зазначені П.І.Б., номер телефону та печатка лікаря. У разі відсутності печатки потрібно надати копію посвідчення особи лікаря. У медичній довідці повинні бути зазначені дата проведення огляду, його результати, діагноз і підтвердження неможливості здійснити подорож. Лікар повинен використовувати форму медичної довідки компанії Gotogate. Компанія приймає лише такі медичні довідки. Для збереження дійсності медична довідка повинна бути надрукована незалежною стороною.
    Завантажити форму медичної довідки можна тут »
  • Повернення коштів не передбачене, якщо клієнт не з'являється вчасно для здійснення подорожі, або якщо в нього неправильно оформлені документи, що означає, що він не може/йому не дозволено подорожувати.
  • Якщо ви відмовитесь від послуги захисту від скасування, стягується сервісний збір у розмірі 477 UAH за кожного пасажира.
  • Максимальна сума, що виплачується в разі скасування за захист від скасування, складає ${com.price.cancellation.against.cancellation.insurance.max.amount} UAH на одну особу та/або ${com.price.cancellation.against.cancellation.insurance.per.person.trip} UAH на рейс.
'Gotogate'