Підтвердження бронювання та подорожні документи було надіслано вам електронною поштою на час бронювання. Ви також можете знайти їх тут на нашому веб-сайті. Увійдіть за допомогою адреси електронної пошти та вашого номера замовлення. У правому стовпчику зверху ви побачите «Роздрукувати підтвердження», трохи нижче в середині сторінки ви побачите «Подорожній документ».

·         Підтвердження

Роздрукуйте підтвердження й візьміть його із собою разом із дійсним паспортом. Якщо ви забронювали готель, ваш готельний ваучер також буде в підтвердженні. Його слід буде пред’явити під час заселення в готель.

·         Подорожні документи

Роздрукуйте подорожній документ і візьміть його із собою разом із дійсним паспортом. Подорожній документ включає номер бронювання авіакомпанії та номер вашого квитка.

На веб-сайті авіакомпанії можна знайти актуальну інформацію про рейси. Окрім цього, можна скористатися веб-сайтами www.checkmytrip.com, www.tripcase.com або www.viewtrip.com. Також можна знайти номер квитка та номер бронювання авіакомпанії, який оновлюється впродовж 24 годин після бронювання. Як клієнт ви відповідаєте за перевірку актуальності часу прямого та зворотнього рейсу на веб-сайті авіакомпанії або на зазначених вище веб-сайтах.