Рекомендуємо під час подорожування завжди мати із собою паспорт! Залежно від пункту призначення вам можуть відмовити в посадці на літак, якщо ви не матимете дійсні подорожні документи, наприклад, паспорт, візу й транзитну візу. Подорожні документи мають відповідати вимогам обох країн і авіакомпанії.

Якщо для подорожі необхідна віза та/або вакцинація, ви відповідаєте за отримання й того, й іншого.

Паспорт і віза

Під час бронювання переконайтеся в тому, що ваш паспорт дійсний. Якщо для кінцевого пункту призначення та, у відповідних випадках, транзитних зупинок/трансферів від аеропорту до аеропорту вам потрібна віза, ви також відповідаєте за отримання цих віз. Ви несете всі витрати, які можуть виникнути у випадку, якщо ви не матимете дійсних документів.

Для всіх подорожей до або через США ви повинні мати затверджений дозвіл на в'їзд (ESTA) і паспорт, придатний для автоматичного розпізнання.

Для подорожі в Канаду або з Канади всі особи без візи мають звернутися за отриманням eTA (електронного дозволу на подорож).

При подорожуванні до деяких країн застосовуються спеціальні вимоги щодо бронювання зворотнього квитка. Ви відповідаєте за перевірку цього у відповідному посольстві країни та в авіакомпанії.

Вакцинація

Ви відповідаєте за забезпечення наявності в себе всіх вакцинацій та виконання інших обов’язкових формальностей для подорожі до країни, яку ви плануєте відвідати. Ви повинні сплатити будь-які пов’язані з цим витрати.