Авіакомпанії можуть змінювати час рейсів і номери рейсів із короткочасним повідомленням. У разі зміни часу рейсу ми повідомимо вам про це електронною поштою. Ось чому важливо регулярно перевіряти скриньку електронної пошти, яку ви надали при бронюванні. Не забувайте про те, що при бронюванні ви повинні надати адресу електронної пошти, листи на яку ви також можете читати під час подорожі, тому що час може змінюватися навіть після початку подорожі.

Авіакомпанія має право змінювати час рейсів. Ми не маємо на це впливу й не відповідаємо за ці зміни.

За допомогою посилання, яке ми зазначили у вашій квитанції, ви завжди можете перевірити актуальний час рейсів. Якщо ви перейдете за посиланням, ви також можете роздрукувати подорожні документи своєї подорожі.

У деяких випадках, коли відбулася зміна часу рейсу, ми також запропонуємо вам підтвердити цю зміну часу для нас. Після того, як ви підтвердили отримання інформації про зміну часу рейсу, це є зобов’язанням. У нашому додатку ви також будете отримувати сповіщення в реальному часі щодо змін розкладу та гейтів. Завантажте наш додаток з App Store або Google Play.