Gotogate — ваш надійний партнер

Ми прагнемо бути компанією, якій ви віддаєте перевагу, бронюючи авіаквитки. Ваша довіра для нас дуже важлива, і ми хочемо, щоб ви були задоволені нашими послугами.

Серед компаній, що спеціалізуються на електронних системах надання туристичних послуг, ми посідаємо одне з провідних місць у Європі, тож ми зацікавлені в тому, щоб запропонувати вам найвигідніші тарифи на авіаквитки.

Саме тому в нас ви знайдете чи не найширший асортимент пропозицій на ринку. Ми піклуємося про вашу безпеку, тому кожна транзакція обов’язково шифрується.

Ось деякі з причин, із яких вам варто нам довіряти та обрати нашу компанію для придбання туристичних послуг. Сподіваємось, що ці переваги переконають вас у правильності та надійності вашого вибору.

БЕЗПЕЧНЕ БРОНЮВАННЯ

Одна з найбільших служб у Європі

Gotogate входить до Etraveli Group AB , ), однієї з провідних груп у Європі в галузі цифрових систем надання туристичних послуг, що пропонує широкий вибір авіаквитків, готелів та інших послуг, пов’язаних із подорожуванням. Компанія надає свої послуги у 46 країнах.

Схвалена IATA

Нашу компанію було схвалено асоціацією IATA, а наші спеціалісти не тільки пройшли сертифікацію IATA, а й володіють ґрунтовними знаннями в галузі туризму.

12 мільйона клієнтів на рік

Наша компанія обслуговує понад 12 мільйона клієнтів на рік і має репутацію надійного та досвідченого постачальника туристичних послуг. 
Iatas logotype2.4 millions customers

ШИРОКИЙ ВИБІР

Понад 650 авіаліній

Ми надаємо широкий вибір послуг, щоб ви могли без жодного клопоту знаходити найвигідніші тарифи на авіаквитки до місця призначення вашої подорожі. У нас ви можете порівняти та забронювати авіаквитки понад 650 авіаліній.

Понад 300 000 готелів

Пошук підходящого готелю потребує часу та зусиль, адже вибір залежить від багатьох критеріїв. Щоб полегшити процес пошуку ідеального готелю, на своєму сайті ми зібрали для вас понад 300 000 готелів по всьому світу. 

Наша пропозиція - Гнучкий квиток

Плани можуть змінитися неочікувано, і тоді у пригоді стане гнучкий квиток. Ми даємо вам змогу змінювати дати у своєму квитку. Ця послуга дуже популярна серед наших клієнтів. Докладніше >>>

650 aircarrier icon 240 000 hotels icon rebooking icon

БЕЗПЕЧНІ ПЛАТЕЖІ

Найвищий з-поміж доступних стандарт шифрування для вашої безпеки

Робити покупки у нас - безпечно, адже ми використовуємо шифрування найвищого доступного стандарту безпеки даних та обробляння платежів, що забезпечує захист від неавторизованого доступу до вашої особистої інформації. Ми розуміємо, наскільки важливо почуватися в безпеці, коли йдеться про оплату подорожі.

.

 

Norton SSL logotyp
Header
Subject
Body
Footer