Пошук Last Air

Користувацька угода


Закон про недоторканість приватного життя

У своїй діяльності компанія Gotogate керується положеннями закону про захист персональних даних. Реєструючи відомості про себе на веб-сайті, ви погоджуєтеся на обробку компанією Gotogate цих даних для заявлених цілей.
Персональні дані — це будь-які дані про особу, зафіксовані в будь-якій формі. Сюди входять, наприклад, ваші П.І.Б., адреса електронної пошти та поштова адреса, номер телефону, відомості про оплату та банківський рахунок та інша інформація, яку ви надаєте про себе та членів вашої сім'ї у зв'язку зі створенням профілю для свого облікового запису.

Відомості, які ви надаєте компанії Gotogate на сайті, використовуються для управління та підтримки високого рівня обслуговування наших клієнтів. Дані використовуються з метою надання потрібних продуктів і послуг, інформування про новини та події, відправки пропозицій або надання іншої інформації, яка, на нашу думку, може вас зацікавити. Інформація також використовується для статистичного аналізу та поліпшення контенту веб-сайту й оновлення наших баз даних.

Компанія Gotogate входить до складу групи, компанією-засновником якої є eTRAVELi. Компанія Gotogate залишає за собою право вільно обробляти та управляти відомостями в межах групи. Компанія Gotogate залишає за собою право вільно передавати дані третім сторонам у разі продажу або придбання компаній або активів, або якщо компанію eTRAVELi, ще одну компанію в межах групи або активи в її межах придбала третя сторона. Персональні дані стануть одним з активів, що передаються. Треті сторони, які можуть отримати відомості, належатимуть, переважно, до організацій, що пропонують подібні продукти та послуги що й компанія Gotogate.

До даних може бути організований спільний доступ для наших партнерів та інших учасників, які працюють в інтересах компанії Gotogate, наприклад субпідрядникам для виконання ними контрактів між користувачами й компанією Gotogate.

Крім того, ми можемо розкривати інформацію третім сторонам задля дотримання ними своїх правових зобов'язань або якщо це вимагається законом або постановою суду.

Персональні дані, які ви надаєте компанії Gotogate на веб-сайті, і які не стосуються вас особисто (наприклад, відомості про членів сім'ї та друзів), зберігатимуться виключно для ваших особистих цілей. Це означає, що компанія Gotogate не використовуватиме ці дані, щоб зв'язатися з відповідними людьми або в інший спосіб скористатися інформацією.

Зміни/доповнення

Ми можемо в будь-який час без попереднього повідомлення змінювати або доповнювати розділ "Умови використання". Зміни до умов публікуються на веб-сайті, після чого застосовуються до використання сайту.

Контактні дані

Клієнт особисто відповідає за оновлення даних через веб-сайт або звернувшись до компанії Gotogate. Якщо потрібно оновити або виправити дані, або якщо у вас виникли питання чи коментарі щодо послуги, відомостей, що збираються нами, умов або ваших прав, зв'яжіться з нами за адресою: Gotogate, Box 1340, SE- 751 43 Uppsala, SWEDEN.

Header
Subject
Body
Footer