Ми використовуємо файли cookie, щоб ви могли зручно користуватися нашими послугами. Продовжуючи, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
print

Політика конфіденційності – використання персональних даних


Політика персональних даних для бюлетенів і маркетингу

Здійснюючи придбання нашої послуги/продукту або реєструючи відомості про себе в нашій компанії, ви погоджуєтеся на обробку нами цих відомостей у конкретних цілях.

До персональних даних належать відомості про особу, які зберігаються в певній формі. Сюди входять, наприклад, ваші П.І.Б., адреса електронної пошти, поштова адреса, номер телефону, дані про рахунок на оплату, стан банківського рахунку та інші відомості, які ви надаєте стосовно себе та членів вашої сім'ї під час створення профілю або реєстрації в нашій компанії.

Відомості, що передаються в компанію Gotogate на веб-сайті, будуть використовуватися адміністрацією й дозволять нам підтримувати високий рівень обслуговування для наших клієнтів. Ці відомості використовуватимуться, щоб сприяти наданню замовлених послуг, забезпеченню необхідних продуктів, висвітленню інформації в новинах і конкурентних заходах, надсиланню наших бюлетенів, маркетингової інформації та пропозицій або наданню іншої інформації, яка, на нашу думку, може вас зацікавити. Ці відомості також використовуватимуться для статистичного аналізу та поліпшення контенту веб-сайту, а також для оновлення наших баз даних.

Персональні дані, що стосуються відомостей про банківський рахунок, при оплаті ваших продуктів/послуг будуть оброблятися з метою виконання покупки. Третій стороні ці дані можуть направлятися лише в тому разі, якщо це потрібно для проведення оплати та управління нею, щоб розрахуватися за ваше бронювання.

Компанія Gotogate входить до складу групи, компанією-засновником якої є European Travel Interactive. Компанія Gotogate залишає за собою право вільно обробляти та передавати відомості в межах групи. Компанія Gotogate залишає за собою право вільно передавати відомості третій стороні в разі продажу або придбання компанії та активів, або якщо компанію European Travel Interactive, іншу компанію в межах групи або активи в її межах придбала третя сторона, і персональні дані стануть одним з активів, що передається.

До даних може бути організований спільний доступ для наших партнерів та інших учасників, які працюють в інтересах компанії Gotogate, наприклад, субпідрядникам для виконання ними контрактів між користувачами й компанією Gotogate.

Ми також можемо надіслати дані третій стороні для проведення нею маркетингових досліджень або задля дотримання нею своїх правових зобов'язань, або якщо це вимагається законом або судовим рішенням.

Надані нам на веб-сайті персональні дані (перед бронюванням або реєстрацією на послугу "Мої сторінки"), які не стосуються вас особисто (наприклад, відомості про членів сім'ї та друзів), зберігатимуться виключно для ваших особистих цілей. Це означає, що компанія Gotogate не використовуватиме ці дані, щоб зв'язатися з відповідними людьми або в інший спосіб скористатися інформацією.

Клієнт особисто відповідає за оновлення даних через веб-сайт або звернувшись до компанії Gotogate. Якщо потрібно оновити або виправити надіслані дані, або якщо у вас виникли будь-які питання чи пропозиції стосовно наших послуг, відомостей, що збираються нами, або ваших прав, зв'яжіться з нами через сайт www.Gotogate.com.

Header
Subject
Body
Footer